Grupa Cantoni

pionier w produkcji silników elektrycznych

Grupa Cantoni została pionierem w produkcji silników elektrycznych już w XIX wieku i od tego czasu kontynuuje misję wdrażania innowacyjnych technologii i nowoczesnych produktów.

Przez ponad 100 lat działalności Grupa osiągnęła znaczące sukcesy na rynkach międzynarodowych i uzyskała miano wyróżniającego się producenta europejskiego.

Nasze silniki

Działając poprzez sieć dystrybutorów i partnerów handlowych nasze silniki pracują w ponad 40 krajach na prawie wszystkich kontynentach. Ciągle poszerzamy listę naszych klientów

Obecni na rynkach globalnych każdego dnia potwierdzamy nasz profesjonalizm w kontaktach biznesowych. Jakość naszych silników gwarantuje jak najlepsze wykończenie i niezawodność pracy w nawet najbardziej wymagających warunkach.

 

Nasza Grupa składa się z trzech spółek produkujących silniki, z czterema fabrykami

BESEL - CELMA INDUKTA - EMIT

Sektory przemysłowe

Na potrzeby rynku odpowiadamy szeroką gamą silników do zastosowań w prawie wszystkich dziedzinach przemysłu, od maszynowego przez wydobywcze (gazowniczy, naftowy, górniczy) do chemicznego, energetycznego i morskiego. Jesteśmy zawsze gotowi zaoferować najlepsze rozwiązania techniczne na jak najdogodniejszych warunkach.

 

Dwa zakłady produkujące hamulce i narzędzia

​​​​​​​EMA ELFA - FENES

 

Trzy spółki produkujące komponenty i narzędzia do produkcji

FANA - FORMIT - NARMOD

 

 

Siedziba Główna i Biuro Eksportu

CANTONI MOTOR

Nasze fabryki mają bogate doświadczenie i tradycję w projektowaniu i produkcji.

Dzięki elastycznej organizacji nasze zespoły techniczne i handlowe są w stanie sprostać wszystkim wymaganiom nowoczesnych rynków, w bardzo krótkim czasie i poświęcić maksimum uwagi dla realizacji najbardziej wyzywających projektów.

 

Najwyższa jakość

Wszystkie podstawowe komponenty silników są produkowane w naszych zakładach dla zagwarantowania najwyższej jakości.

Szczególną uwagę przywiązujemy do materiałów i surowców do produkcji. Są one dostarczane tylko przez kwalifikowanych dostawców, wyłącznie z krajów Unii Europejskiej.

 

Nasze projekty i rozwiązania

Nasze projekty i rozwiązania spełniają wymagania klientów i odpowiadają normom międzynarodowym. Dla identyfikacji potrzeb naszych czasów i przyszłości korzystamy z wszelkich źródeł aby być wszechstronnym, odpowiedzialnym i dynamicznym producentem i dostawcą. 

Cenimy wieloletnie partnerstwa , lojalność wobec klienta, jakość naszych produktów , badania i innowacyjność. Te wartości uważamy za kamienie milowe naszej filozofii i strategii sprzedaży.